Citādas kāzu kleitas

 

Kāzu kleitas pēc pasūtījuma un gatavas

rozā A stila kāzu kleita

Tilla kāzu kleita ar izšūtiem ziediem

mezginu-kleita-kazam

Maigu mežģīņu kāzu kleita ziloņkaula tonī

Kāzu kleita- tā nav tik vien skaita kleita, tā ir tā sevišķā sajūta, kura Tev paliks un uzrunās vēl gadiem ilgi, kā spārni, kuri vieglā zīda dvesmā Tevi tuvāk zvaigznēm nes.

Ja Tavs sapnis par kāzu kleitu ir citāds, kā to piedāvā daudzie kāzu saloni, tad iespējams, ka šī citādā kāzu kleita savu ceļu pie Tevis izsapņot sāk tieši LaVita skiču burtnīcā.

LaVita kāzu kleitas atšķiras no tradicionālajām ar savu patiesumu un personīgo pieskārienu, maigie krāsu un mežģīņu salikumi veido neatkārtojamas sajūtu nianses, kas svētku sajūtu ienes jau pašā kleitas tapšanas procesā.

Kā jau visas LaVita dizaina kleitas arī kāzu kleitas top vienā eksemplārā un ir ekskluzīvs mākslas darbs, kurš domāts tikai Tev un Taviem svētkiem. Šujot pēc jūsu izmēriem mēs panākam ideālu auguma un auduma saskaņu, bet topošajām māmiņām, lai kāzu kleita derētu īstajā dienā, kleitas top ar sevišķu pieskārienu.

Tālrunis pasūtījumiem: +37126553836

  • Kāzu kleitas - Pēc jūsu izmēriem.
  • Kāzu kleitas diviem - Grūtniecēm, gaidot bērniņu.
  • Kāzu kleitas - Otrajai dienai.
  • Kāzu kleitas - Kāzu viesiem.
  • Kāzu kleitas - Līgavas māsām
  • Kāzu kleitas - "negribu to lielo pačku"

Ja mūsu audumu kolekcijā neatradīsiet savu krāsu un faktūru salikumu, tad mēs Jums palīdzēsim atrast īstās mežģīnes un krāsu gammas, lai Jūsu kāzu kleita būtu īstā un vienīgā.

Lai arī kāzās visskaistākajai ir jābūt līgavai, mūsu piedāvātās dizaina kleitas lieliski der arī kāzu viesiem, līgavas draudzenēm un vīramātēm, jo kāzas taču ir svētki un svētkos visiem jābūt skaistiem :)

P.S. no tā paša auduma, kas ir līgavas skaistajā kleitā, mēs varam izgatavot aksesuārus līgavaiņa tērpam. Uzvalka kabatas lakatiņa stūrītis ar mežģīņu toni, individuāli šūta kravate vai tauriņš, aproču pogas pieskaņotas stilam, mūsu pieredze un idejas, ļaus piepildīt sapņus.