Izlaiduma kleitas

 

Tava skaistā izlaiduma kleita jau gaida Tevi laVita svētku sajūtu darbnīcā

Valsis, polonēze, skaistas meitenes un stalti puiši, svinīgās uzrunas un mammas prieka asaras, tēvu lepnums, un ziedu kalni, to visu mēs iedomājamies, kad dzirdam vārdus - skolas izlaidums.

Čaukstoša tafta, krāsas un zīds izlaiduma kleitās, kuras pārspēj viena otru un izceļ meitenes dabisko skaistumu. Ko izvēlēties bieži vien nosaka skolas vadība, bet tie taču ir Jūsu svētki, Jūsu pirmais patiesais sasniegums - izlaidums.

Mēs ik dienu papildinām savu kolekciju ar jaunām gatavajām izlaiduma kleitām. LaVita izlaiduma kleitas tiek šūtas vienā eksemplārā, tā panākot drošības sajūtu, ka Tu vienīgā esi tik skaista. Tomēr tam ir arī savas ēnas puses, pagājušajā nedēļā noskatīta kleita, šodien, atgriežoties, var jau būt atradusi savu īsto saimnieci.

Tu taču klusībā priecāsies, ja pēc 10 gadiem salidojumā, meitenes šķirstot klases fotogrāfijas, pieminēs tieši Tevi, kā skaistāko tās dienas klasesbiedreni :)

Visas stenda kleitas ir iespējams pielāgot Tavam augumam un izmēram. Ja esi atradusi internetā savu sapņu kleitu, bet tā nav vairs nopērkama atsūti foto uz WhatsApp +37126553836, mēs novērtēsim cik tāda vai ļoti līdzīga varētu izmaksāt, šujot pie meistara, individuāli.

Lai pēdējā brīdī nebūtu jāattopas pie pilna skapja ar klasisko secinājumu - man nav ko vilkt mugurā - nogurušas pēc ieilgušās ziemas, bet pirmo saules staru smaida ielīksmotas, mēs varam sākt meklēt izlaiduma kleitu. Izlaiduma kleitu, kas ļaus gūt svētku sajūtu vēl neizejot no mājas, spoguļa priekšā iegūstot pārliecinātas absolventes tēlu.

Izlaiduma un svētku kleitu izvēlei jāiepriecina ne tikai meitenes, bet arī viņu māmiņas un vecmāmiņas. Tu taču negribēsi būt tādā pat Zara vai H&M kleitā kā vēl 3 paralēlklases meitenes? Mežģīnes, krāsas, romantiska sajūta, smaids, kas liek Tev lidot, Tu taču esi to pelnījusi!