LAT РУС ENG

Nākotnes apģērbs 3D drukas tehnoloģijā?

Bikini N12 ir pasaulē pirmais pilnībā 3D tehnoloģijā iespiestais un valkāšanai piemērotais apģērbs. Visas bikini detaļas, ieskaitot aizslēdziņu ir radīti 3D drukas tehnoloģijā un viss kopā savienots bez šūšanas palīdzības. Projekts N12 ir tikai sākums, tam kas būs iespējams jau tuvākajā nākotnē.

Bikini nosaukums veidots no tajā izmantotā materiāla - Nylon 12. Šis materiāls ir balts, izturīgs un elastīgs, tās lieliskās īpašības ļauj to nepārraugot, nesaplēšot locīt pat, ja tas ir izdrukāts ļoti plāns. Minimālais sieniņu biezums ir 0,7 mm un tas ļauj iegūt rezultātu, kas līdzinās klasiski sašūtiem elementiem. Bikini vajadzībām neilons 12 ir skaisti funkcionāls, jo tas ir ūdensizturīgs un ļoti ērts, tad kad ir slapjš.

Tehnoloģija pagaidām nav lēta, bet tā kā tas ir tikai sākums, tad noteikti kļūs pieejamāka plašākai publikai. Bikini augšdaļiņa maksā 250-300 usd, biksītes 300 usd. 

Noderīgi, patika? novērtē:
NIVEA Deo: Stresa tests

NIVEA Deo: Stresa tests

Tuvojoties 1aprīlim atradām šādu gandrīz nevainīgu jociņu.

Pavasara un izlaiduma kleitu modes skate

Pavasara un izlaiduma kleitu modes skate

Pagājušajā naktī klubā `El Divino` LaVita meitenes kopa ar Shoe Hunt’In Cafe rīkoja modes skati, kurā skatītājas tika iepazīstinātas ar LaVita jauno pavasara kolekciju.