LAT РУС ENG

Dāvinām šujmašīnu

Dāvinām Zinger šujmašīnu meitenei, kas līdz rīt rītam (30.12.2013) pieteiksies mūsu www.fb.com/laVitaBoutique vai www.draugiem.lv/lavita sociālo tīklu kontos, daloties ar šo ziņu, ka viņa vēlas šo šujmašīnu.

Tomēr, ja būs pieteikušas vairākas meitenes mums nāksies rīkot izlozi, piedodiet :) (spēlēsim akmens, šķēres, papīrīts?)

Šujmašīnai ir speciāls par galdiņu transformējams skapītis, tomēr ir izregulējies diega spriegotājs.

Ak, jā. Šujmašīna atrodas Rīgas centrā un mums nav iespēja to Jums aizvest, tā kā vajadzēs auto ar platām durvīm vai lielu bagāžas nodalījumu. Šujmašīna ir lietota.

Pakaļ šujmašīnai jāierodas sestdien no 12:00-15:00, ja nē, tad lozējam nākamo meiteni ...

p.s. papildināts - Sakarā ar lielo ieinteresētību taisīsim lozēšanu, ja vēlaties piedalīties, nāciet uz veikala atvēršanu 12:00 ;)

p.s.s. ja kas, meitenes, kas pie mums ir bijušas vēl var uzspēt uzrakstīt atsauksmi par mums www.fb.com/LaVitaBoutique un laimē īstas pērles kuloniņu

30.dec. 12:35

Lai arī sakumā gribējām atdot meitenei, kas pirmā pieteiksies, sanāca sarežģītāk. Pagāja veselas 30 minūtes, kamēr visus ierakstus saskaitījām, bet nu ir rezultāts - pēc šujmašīnas jābrauc Montai no Draugiem.lv/lavita komentāriem.

Dāvinām šujmašīnu
Noderīgi, patika? novērtē:
Pievienojies mūsu komandai :)

Pievienojies mūsu komandai :)

Meklējam pozitīvu, atbildīgu un atsaucīgu pārdevēju ar labu gaumi, takta un stila izjūtu un, protams, prasmi saprasties un pielāgoties dažādiem cilvēkiem un situācijām.

laVita rotaslietas un aksesuāri

laVita rotaslietas un aksesuāri

Dabīgās pērles, mākslinieku darbi.