LAT РУС ENG

Jaungada dāvanas izloze

Mūsu Facebook kontā, uzrakstot atsauksmi par veikaliņu, ir iespējams laimēt oniksa kaklarotu. Izloze notiks 31.decembrī.

Lai iepriecinātu tieši mūsu stila un svētku sajūtu piekritējas, laimes rata sarakstā netiks iekļauti tie lietotāji, kas FB profilu vairumā izmanto, lai piedalītos tikai konkursos, t.i., ja konta "sienā" ir vairāk par 3 "pieteikumiem" konkursiem, izlozēm, dāvanām, šādi profili netiks pieskaitīti.

Onikss palīdzot neitralizēt stresu, atgūt emocionālo līdzsvaru un paškontroli. Pielieto depresijas, bezmiega, nervu sistēmas un sirds saslimšanu gadījumos. Mazina sāpes, samazina iekaisumu, palielina potenci, uzlabo dzirdi, atjauno un stiprina atmiņu. Vadoņu un cīnītāju akmens, jo tas piešķir varu pār citiem. Stiprina garīgi, vairo ģimenes laimi, palīdz atbrīvoties no neizlēmības,nenoteiktības, kautrības un aizdomīguma. 

Indijā uzskata par veiksmes simbolu, jo tam piemīt spēja absorbēt lieko enerģiju un , koncentrējot bioenerģiju sevī izvilkt slimības, nomierināt un sniegt harmoniju.

Jaungada dāvanas izloze
Noderīgi, patika? novērtē:
laVita rotaslietas un aksesuāri

laVita rotaslietas un aksesuāri

Tavas nedaudz miklās lūpas skūpstā tik ciešā piekļaujas, līdz nojausma zūd par laiku, vietu.

Pavasara 2014 vintage mežģīņu kleitas jau stendos

Pavasara 2014 vintage mežģīņu kleitas jau stendos

Vakar pavasarīgo kleitu stendus esam papildinājuši ar jaunām mežģīņu kleitām.