LAT РУС ENG

Kleitas Ziemassvētku ballei

LaVita skaisto kleitu paradīze šogad ir sarūpējusi sevišķi krāšņas un Jūsu personību izceļošas kleitas ballei, uzņēmuma svinīgajam pasākumam vai pieņemšanai pie prezidenta. Šoreiz uzmanību esam pievērsuši izteikti sievišķīgu kleitu formu akcentēšanai, ļaujot iztēlei aiznest mūs uz pilīm vai dārgu pieņemšanu valša zālei, kurā starp mežģīņu rakstiem dzirkstī smiekli un laimes sajūta. Gandrīz katru dienu mēs papildinām savu kolekciju ar jaunām kleitām, kuras, kā parasti ir šūtas vienā vai divos eksemplāros, jo Tu taču vēlies būt svētku karaliene, pat ja Tevī dominē princeses koķetais nebēdnīgums. 

Ik gadu mija mums nes mirkļus, kuros vēlamies būt skaistas un neatvairāmas, pat ja tā ir tikai Ziemassvētku vakara sagaidīšana ģimenes lokā. Palutini sevi, Tavu svētku sajūtu veikaliņš ir sarūpējis svētku kleitu tieši Tev.

Mazs ieskats šajā kleitu kolekcijā:

Kleitas Ziemassvētku ballei
Kleitas Ziemassvētku ballei
Kleitas Ziemassvētku ballei
Kleitas Ziemassvētku ballei
Kleitas Ziemassvētku ballei
Kleitas Ziemassvētku ballei
Kleitas Ziemassvētku ballei
Kleitas Ziemassvētku ballei
Kleitas Ziemassvētku ballei
Noderīgi, patika? novērtē:
Pievienojies mūsu komandai :)

Pievienojies mūsu komandai :)

Meklējam pozitīvu, atbildīgu un atsaucīgu pārdevēju ar labu gaumi, takta un stila izjūtu un, protams, prasmi saprasties un pielāgoties dažādiem cilvēkiem un situācijām.

Pavasara mētelīšu izpārdošana

Pavasara mētelīšu izpārdošana

Turpinām pavasara gaidīšanu.