LAT РУС ENG

Kleitas svētkiem un laimes sajūtu mirkļiem

Lieliem soļiem tuvojas izlaidums, un aizvien aktuālāks kļūst jautājums par izlaiduma vai pēdējā zvana kleitu

Kurš eksāmens tev šķiet visgrūtākais - ķīmijas, matemātikas, varbūt auto vadītājas tiesību saņemšanas eksāmens? Bet atrast īsto izlaiduma kleitu meitenei dažkārt ir vēl grūtāks uzdevums, nu kā, lai izvēlas īsto garumu, krāsu un stila kombināciju, kā uzminēt draudzeņu kleitas izvēli, lai izlaiduma ballē jūs nebūtu dvīņu māsas. Uzdevumus ar tik daudz mainīgajiem lielumiem neuzdod nevienā eksāmenā, bet šis "izlaiduma kleitas eksāmens"  ir jānoliek visām meitenēm :)

Tā kā iemācīties šim eksāmenam nav iespējams, tad atliek tikai viens - piemērīt, piemērīt un vēlreiz piemērīt. Šajos pēdējos pirmssvētku mēnešos LaVita zīmola modes māksliniece Solvita Cābule ir parūpējusies, lai katru nedēļu mūsu mazajā un mājīgajā svētku kleitu veikaliņā būtu arvien jaunas un jaunas izlaiduma kleitas. Tikai ir viens BET - visas skaistās kleitas ir vienā vai divos eksemplāros un tas nozīmē, ka iepriekš noskatītā kleita nākamreiz var būt jau nonākusi citas meitenes svētku fotogrāfijā.

Izlaiduma kleitas, lasi vēl te.

Kleitas svētkiem un laimes sajūtu mirkļiem
Kleitas svētkiem un laimes sajūtu mirkļiem
Kleitas svētkiem un laimes sajūtu mirkļiem
Kleitas svētkiem un laimes sajūtu mirkļiem
Kleitas svētkiem un laimes sajūtu mirkļiem
Kleitas svētkiem un laimes sajūtu mirkļiem
Kleitas svētkiem un laimes sajūtu mirkļiem
Kleitas svētkiem un laimes sajūtu mirkļiem
Kleitas svētkiem un laimes sajūtu mirkļiem
Kleitas svētkiem un laimes sajūtu mirkļiem
Noderīgi, patika? novērtē:
Pievienojies mūsu komandai :)

Pievienojies mūsu komandai :)

Meklējam pozitīvu, atbildīgu un atsaucīgu pārdevēju ar labu gaumi, takta un stila izjūtu un, protams, prasmi saprasties un pielāgoties dažādiem cilvēkiem un situācijām.

Pirmais sniegs

Pirmais sniegs

Šonakt, braucot uz pilsētu, jau atkal lutina sniegpārslas.